Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

8 Cereales mjalte Fibra (300 gr)

580.00 L
Next

Nutribén® Crema de arroz (krem orizi) 300 gr

580.00 L
Next Product Image

8 Cereales mjalte dhe Biskota (300 gr)

580.00 L

Description

PA VAJ PALME

 

E pasur me 11 Vitamina, Kalcium dhe fosfor

Perberesit : drithera (grure,elb,theker,miser,oriz,tersher,mjalte 5 %,melekuqe )dhe biskote

Minerale: calcium ,fosfor

Vitamina: C,niacin,E,B1,B6,A,Acid folik,K1,Biotine,D3

Arome vanilje

Nutribén® ka realizuar një proces të prodhimit natyror pa procese kimike, gjë që krijon një përparim të rëndësishëm teknologjik, bëhet fjalë për ruajtjen e aromës origjinale të drithërave me anë të hidrolizës termike.

Duke filluar nga muaji i 6-te

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “8 Cereales mjalte dhe Biskota (300 gr)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping