Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

WHEY PROTEIN PLUS 00 g PROTEINE E PASTER NGA HIRRA E QUMESHTIT ME SHIJE VANILJE

5,600.00 L
Next

Oseogen 7G (20ampula)

5,500.00 L
Next Product Image

Acid Hialuronic (30 kaosula )

2,650.00 L

Description

Acidi Hialuronik është një substancë natyrale e cila ndodhet në trupin e njeriut
por me kalimin e viteve përqëndrimi i j në organizëm pakësohet e për pasojë
lëkura humbet vitaliten dhe pamjen e saj rinore.
Mungesa e acidit hialuronik
llon të japë efektet e saj në lëkurë duke lluar që nga shfaqja e rrudhave të lehta
ose ato të mimikës, dhe më pas krijohen rrudhat e thella, ato nazo-labiale si) dhe
rënie e kontureve të fytyrës, të cilat bëhen më të theksuara
Acidi Hyaluronic Drasanvi merret nga fermenmi bakterial, duke e bërë atë një
produkt diferencues të një cilësie më të lartë dhe të përshtatshem edhe për
vegjetarianët.
PERDORIMI:
Konsumoni një kapsulë çdo ditë, mundësisht me mëngjes

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Acid Hialuronic (30 kaosula )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping