Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shampo trupi me Argan Ecocert Bio 500 ml

1,800.00 L
Next

Krem fytyre me Rosa Mosqueta ECOCERT BIO 50 ml Drasanvi

2,900.00 L
Next Product Image

Argan Shampoo Ecocert BIO 500 ml Drasanvi

2,000.00 L

Description

Shampo me  Argan e Drasanvi është formuluar posaçërisht për të rigjallëruar dhe forcuar flokët e brishtë dhe të imët, duke shtuar një shkëlqim në flokët tuaja me përdorimin e vajrave esencialë të Arganit dhe Lavandin dhe Limon.

Shampo per floke pa jete, te thate dhe te demtuar.

 

Sasia: 500 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Argan Shampoo Ecocert BIO 500 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping