Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

WHEY PROTEIN PLUS CHOCOLATE FLAVOUR 800 g PROTEINE E PASTER NGA HIRRA E QUMESHTIT ME SHIJE COKOLLATE

5,600.00 L
Next

KOLAGJEN MARIN SPORT LIVE 300gr

4,100.00 L
Next Product Image

100% L – GLUTAMINE 300G (ME SHIJE LIMONI)

3,100.00 L

Description

SUPLEMENT DIETIK PER SPORTISTET –     NDIHMON NE DEFINIMIN DHE FORMIMIN E MASES MUSKULARE.

L-Glutamina eshte nje aminoacid esencial qe ndodhet ne shumicen e indeve te trupit dhe merr pjese ne formimin dhe rikonstruktimin e indeve.

INGREDIENTET (ne mg/doze ditore te rekomanduar): L-Glutamine Kyowa brand 10000 mg.

MENYRA E PERDORIMIT: Per nje person me peshe deri ne 80 kg: Ne mengjes 5 g produkt i tretur ne 100 ml uje dhe pas stervitjes ditore 5 g te tretur ne 100 ml uje. Per persona mbi 80 kg te rregullohet doza proporcionalisht.

AVANTAZHET NUTRICIONALE: Me shije Limoni, Cilesi e garantuar pasi produkti ekskretohet me fermentim bimor. Parandalon shkaterrimin e qelizave muskulare fale kontrollit te PH ne muskuj. Parandalon stresin oksidativ si rezultat i ushtrimit. Permireson rigjenerimin muskulor. Kontribuon ne formimin e mases.

 

Prodhuar ne Spanje nga: DRASANVI S.L. Pol. Ind. Villadangos, Villadangos del Paramo, Leon, Spain.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “100% L – GLUTAMINE 300G (ME SHIJE LIMONI)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.