Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Cereale Cresimiento nga muaji i 6-te (600 gr)- nutriben

1,100.00 L
Next

Guri i aluminit-Drasanvi

800.00 L
Next Product Image

8 cereale Drithera nga muaji i 6-te (600 gr)

1,100.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Përbëhet nga 8 drithëra: grurë, elb, misër, oriz, tërshërë, thekër, mel dhe melek.

Pa sheqerna të shtuara: nuk përmban sheqerna të shtuara *, siç këshillohet nga ekspertët e të ushqyerit
Pasuruar me 11 Vitamina dhe Kalcium.
Pa OMGJ.

Shume e lehtë për t’u tretur
Pergatitja: me qumesht

sasia: 600 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “8 cereale Drithera nga muaji i 6-te (600 gr)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!