Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutriben 8 Cereale me mjalte dhe fruta (+6muaj)

580.00 L
Next

Flashkeza gruri Nutriben – 750 gr (+12 Muaj)

1,100.00 L
Next Product Image

8 cereales digest (+6 muaj) 600 gr

1,100.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Mualebi digestive (ndihmon femijet qe kan probleme me tretjen dhe konstipacionin.

 

*pa vaj palme

*pa sheqer te shtuar

*me gluten

pergatitja: me qumesht

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “8 cereales digest (+6 muaj) 600 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!