Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Acidi folik (vitamina B9), 400µg 90 tab

1,250.00 L
Next

Nutriben Cacao dhe biskota 500gr PA VAJ PALME

1,000.00 L
Next Product Image

8 Cereales mjalte dhe fruta te thata 600 gr

1,150.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

E pasur me 11 Vitamina, Kalcium dhe fosfor

Perberesit : drithera (grure,elb,theker,miser,oriz,tersher,mjalte 5 %,melekuqe )fruta te thata : bajame,lajthi,arra.

Minerale: calcium ,fosfor

Vitamina: C,niacin,E,B1,B6,A,Acid folik,K1,Biotine,D3

Arome vanilje  * me permbajtje gjurme qumeshti dhe soje

Nutribén® ka realizuar një proces të prodhimit natyror pa procese kimike, gjë që krijon një përparim të rëndësishëm teknologjik, bëhet fjalë për ruajtjen e aromës origjinale të drithërave me anë të hidrolizës termike.

Duke filluar nga muaji i 6-te

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “8 Cereales mjalte dhe fruta te thata 600 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping