Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Luge silikoni Whale

650.00 L
Next

Bonhomia gift set 0-6 muaj

2,900.00 L
Next Product Image

8 dritherat me mjalte dhe qumesht te adaptuar +6 muaj (250 gr)

680.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kjo mualebi me drithëra ka një shumëllojshmëri të gjerë drithërash dhe mjalti,

duke favorizuar një strukturë të butë dhe një aromë të shijshme që fëmija juaj do ta pëlqejë.

Cilat janë përfitimet e Nutribén® 8 Drithërat me mjalte & qumësht të adaptuar?
Është krijuar për të përgatitur Nutribén Innova® 2 ose Nutribén® Continuation Pro-α me qumësht.

 

Pa vaj palme
Përmbajtje e lartë e drithërave.
Plot me energji.
Me shijen më të mirë, fëmijët tuaj do ta pëlqejnë atë.
Me gluten.

mosha: +6 muaj

paketimi: 250 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “8 dritherat me mjalte dhe qumesht te adaptuar +6 muaj (250 gr)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping