Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

NICOTINAMIDE MONONUCLEOTIDE (NMN)

10,500.00 L
Next

Karrige ushqyese per femije

23,500.00 L
Next Product Image

Inmunol kids (14 flakon)

2,500.00 L

Description

Inmunol Kids është një suplement ushqimor i formuluar me reishi, një kërpudhë e lashtë, 
të cilës i atribuon veti të shumta, minerale si bakri dhe seleniumi, trumza, echinacea, propolis dhe vitamina C, 
e cila kontribuon në ruajtjen e sistemit imunitar në kushte normale.
Përbërësit 
Mjaltë 
Ekstrakt i thatë Acerola 
Propolis
Ekstrakt i thatë i trumzës 
Ekstrakt i thatë i Equinacea 
Ekstrakt i thatë i Reishi
Përbërës të tjerë: Acidi citrik (Acidi), Sorbati i Kaliumit (Konservues), Çamçakëzi Xantana (Stabilizues) dhe Aroma e Luleshtrydhes.
Pa ngjyrues

mosha: +3 vjec
 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Inmunol kids (14 flakon)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.