Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Biotina/Vitamina H, 500µg (90 tab)

1,200.00 L
Next

8 Cereales mjalte dhe fruta te thata 600 gr

1,150.00 L
Next Product Image

Acidi folik (vitamina B9), 400µg 90 tab

1,250.00 L

Description

Acidi folik quhet ndryshe vitamina B9, 400µg është tepër i rëndësishme për rritjen e qelizave dhe forcimin e metabolizmit. 

PERDORIMI: 12VJEC+

1tab ne dite, preferohet ne mengjes

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Acidi folik (vitamina B9), 400µg 90 tab”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.