Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Koke zevendesuese antikolike (zero-zero) Large

1,070.00 L
Next

Vitamina D3 200IU + K1 me pika (30ml)

1,700.00 L
Next Product Image

Alivit Noche – Caj Nutriben (150 gr)

1,000.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Alivit® Infuzion per nje gjume te mire
perdorimi : Që ditën e parë te jetes

sasia : 150gr
Perberesit :  Lule Bliri, lule limoni dhe lulen e portokallit

Ne trajten e  pluhurit lehtesish e tretshme

*pa sheqer të shtuar. *
*Pa gluten, pa laktoze*

Mund te peragtite me uje ose me qumesht

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alivit Noche – Caj Nutriben (150 gr)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!