Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Laxia 45caps

1,100.00 L
Next

Aloe Vera Plus (30 tab )

1,950.00 L
Next Product Image

Aloe Vera (60caps )

1,750.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Aloe vera është një nga bimët më të njohura dhe të përdorura sot. Përdorimet dhe aplikimet e tij janë të panumërta. Ajo eshte nje mbështetje e shëndetit gastrointestinal, ndihmon tretjen dhe mirëmbajtjen e funksioneve të zorrëve.

PERDORIMI:Konsumoni një tabletë ne darke para gjumit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aloe Vera (60caps )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!