Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Set hygge baby

2,900.00 L
Next

Nutriben drithera pa gluten me molle dhe qumesht te adaptuar

700.00 L
Next Product Image

Aloe Vera xhel (riparues i lekures) 200 ml

2,600.00 L

Description

Xhel Aloe Vera per lekuren është i  pasuruar me Tea Tree Oil, duke e bërë atë një produkt fantastik për t’u përdorur pas sulmeve të jashtme si :

ekspozimi ndaj diellit,

ftohjes,

pas depilimit ose si një balsamik për zonat e irrituara dhe të kuqërremta.

sasia :200 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aloe Vera xhel (riparues i lekures) 200 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.