Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Roll-on CBD Red (relaksohu dhe pusho)5 ml

1,400.00 L
Next

BHB keto 60 kapsula

2,450.00 L
Next Product Image

Ashwagandha 30 kapsula

1,350.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Ashwagandha njihet edhe si xhensen indian pasi përdoret në mjekësinë tradicionale indiane.

Ashwagandha ndihmon në ruajtjen e relaksimit dhe mirëqenies fizike dhe mendore.

Kapsulat Ashwagandha janë të përshtatshme për veganët dhe vegjetarianët dhe ofrojnë 17.5 mg withanolide.

Menyra e perdorimit:Konsumoni një kapsulë në ditë në një nga vaktet kryesore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ashwagandha 30 kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!