Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Karrige ushqyese per femije

23,500.00 L
Next

Djep gjumi (portativ)

23,000.00 L
Next Product Image

Bebecar Stylo Class +(karroce set trio)

185,000.00 L

Koleksioni fantastik Magic, i bërë nga pëlhura të cilësisë së lartë “Panama Magic”, të cilat përmbajnë një trajtim të veçantë kundër njollave.

Falë materialit të tij  njollat ​​nuk depërtojnë në pëlhurën e jashtme, duke e lejuar atë të ruajë karakteristikat e tij fillestare për përdorim të përditshëm dhe madje edhe pas larjes. Kështu, ngjyrat e lehta nuk janë më problem dhe produkti juaj i koleksionit Magic do të mbetet gjithmonë me një pamje fantastike.

*Përfshin:

Shasi kromi me rrota të mëdha të përparme të drejtuara
Krevat për transport Maxibob LA3 me mbështetëse të rregullueshme të shpinës dhe ventilim
Njësi sediljeje për karrige me shtyllë me parakolp të lëvizshëm
LA3 Kompleti i sigurisë së karrocave
Sedilje Makine Bebecar Easymaxi LF Group 0+

Canten ku do te mbani aksesoret dhe veshjet e bebit

Siguria maksimale: Që në udhëtimin e parë që bën fëmija juaj, ju do të dëshironi një qetësi mendore se ai është edhe i sigurt dhe i rehatshëm.

Easymaxi LF ka një sistem të zgjuar që lejon që mbështetësja e sediljes të mbështetet në pozicionin e shtrirë. Për të mbështetur, thjesht tërhiqni jastëkun prej pëlhure të sediljes përpara derisa të bllokohet në pozicion. Për t’u kthyer në pozicionin e ulur, tërhiqeni jastëkun prej pëlhure të sediljes përpara dhe ngrijeni pak më pas rrëshqisni atë në pozicionin e tij origjinal.

E projektuar me mbrojtje shtesë anësore, sedilja e makinës për fëmijë Easymaxi LF ofron rehati dhe mbështetje, me performancë të shkëlqyer në goditje. Mund të vendoset direkt në makinë duke përdorur rripat e sigurimit, ose me një bazë isofix (e disponueshme veçmas).

 

Description

Bebecar Stylo Class + Sistem udhëtimi me sedilje të sheshtë në makinë +

Ngjyra: White Magic ( e bardhe)

– Karroca magjike Stylo Class  është ndërtuar padyshim për të ecur kudo.

Me rrotat e tij të mëdha me diametër 14,2 inç (36 cm) dhe suspensionin ultra, i përket një epoke kur eleganca ka rëndësi.

Stylo Class  ka gjithashtu një kthesë shumë moderne; rrotat e përparme mund të vendosen të drejtojnë me anë të një pedali me këmbë, për manovrim më të madh dhe doreza e rregullueshme me shumë pozicione mund të vendoset në një lartësi komode për shumicën e mamave.

Rrotat hiqen lehtësisht, duke zvogëluar madhësinë e shasisë kur paloset, në një madhësi më të përshtatshme dhe kompakte.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bebecar Stylo Class +(karroce set trio)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.