Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Roll-on CBD Red (relaksohu dhe pusho)5 ml

1,400.00 L
Next

Melatoninliquid per femije (50 ml /1mg)

1,200.00 L
Next Product Image

BHB keto 60 kapsula

2,450.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kapsulat tona komplekse * BHB Keto * janë të indikuara për ata që ndjekin një dietë ketogjenike, 
për këtë arsye ne kemi inkorporuar vaj MCT, Kalcium Beta Hydroxybutyrate (BHB-Ca) dhe uthull molle.
Suplement ushqimor i bazuar në hidroksibutirat kalciumi, acide yndyrore me zinxhir të mesëm dhe uthull molle. 
Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar.
Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomanduar shprehimisht. 

*Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.
 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BHB keto 60 kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping