Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

8 dritherat me mjalte dhe qumesht te adaptuar +6 muaj (250 gr)

680.00 L
Next

Bonhomia gift set 0-6 muaj

2,900.00 L
Next Product Image

Bonhomia gift set 0-6 muaj

2,900.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Bonhmia set i cili do te ishte perfekt si dhurate per bebin tuaj apo per dike te afert.

seti permban : 1 cuco ( 0-6 Muaj) me koke sx pro fiziologjike

1 zinxhir per te mbajtur cucon

nje mbajtese cucoje duo

nje pecete lino e cila mund te perdoret si nape apo si gushore per vogelushin/vogelushen tuaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bonhomia gift set 0-6 muaj”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping