Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Potito me 4 fruta (235gr) +6 muaj

280.00 L
Next

Mineral Jod 60 tableta

800.00 L
Next Product Image

Caj Gjumi (alivit suenos ) 150 gr ( 0+)

1,400.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

I krijuar posaçërisht për foshnjat dhe fëmijët (dhe të gjithë familjen) që nga lindja e tutje, infuzioni Alivit® Sonos  është bërë me bimë mjekësore të kontrolluara rreptësisht (bliri, limoni dhe lulet e portokallit), pa sheqerna të shtuara .

Ky është një caj

• Nuk ka shije artificiale
• Pa ngjyrues apo konservues
• Pa sheqerna të shtuara
(përmban vetëm sheqerna natyrale)
• Pa qumësht, laktozë apo gjurmë qumështi
• Pa gluten

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Gjumi (alivit suenos ) 150 gr ( 0+)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping