Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Alerphyt 36 kapsula Drasanvi

2,350.00 L
Next

Collmar Beauty Drasanvi

4,200.00 L
Next Product Image

CellBlock® Drasanvi [45Kapsula]

3,350.00 L

Description

CellBlock® është nje produkt me përbërës të zgjedhur si psh:
kafe jeshile, çaj jeshil, ananas, luleradhiqe dhe boronicë.
Ai gjithashtu përmban vitaminë A dhe minerale të tilla si zinku, bakri dhe magnezi. Nga të gjithë
përbërësit që kemi përdorur, kafja e gjelbër është me interes të veçantë, e cila vjen nga një ekstrakt i
mbështetur nga studimet klinike të quajtur Svetol®. Ky ekstrakt përmban një përqendrim të lartë të
acidit klorogjenik, duke e bërë atë unik dhe të veçantë.
*Përmban çaj dhe kafeinë (9,9 mg në dozë ditore)
*Fale permbajtjes se acidit klorogjenik ajo modulon leshimin e glukozes ne gjak pas ngrenjes duke
zvogeluar thithjen e sheqerit ne nivelin e zorreve. Para ruan perqendrimin e glukozes ne gjak ne nivele
fiziologjike duke ndihmuar keshtu ne ruajtjen e formes se perhershme trupore.
Perdorimi :3 tableta çdo ditë, të ndara në vaktet kryesore

Paketimi: 45 tableta

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CellBlock® Drasanvi [45Kapsula]”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.