Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Collmar Beauty Krem

3,100.00 L
Next

Tableta Collmar Magnesium Drasanvi [180 Tableta]

2,700.00 L
Next Product Image

Collmar Hair Drasanvi 350gr

4,050.00 L

Description

Collmar hair eshte nje produkt që mbështet shëndetin e flokëve përmes veprimit të dy përbërësve
kryesorë të saj: *Keratin dhe Kolagjenit Marin të Hidrolizuar .
Këto dy proteina gjenden natyrshëm në flokë. Për më tepër, kjo shtesë përmban Biotin dhe Zink, të cilat
gjithashtu kontribuojnë në rritjen e flokëve.
Përbërësit: Keratine, Glukonate, Kolagjeni marin i Hidrolizuar, Ekstrakt i thatë i bambusit,Biotine dhe
selen
*Me shije qershie

Collmar hair ndihmone ne rritjen dhe forcimin e flokeve qe nga rrenja (si edhe nuk lejon kputjen e
flokut)

Doza ditore e rekomanduar: 10gr

Paketimi :350 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collmar Hair Drasanvi 350gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.