Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

BHB keto 60 kapsula

2,450.00 L
Next

Melatoninliquid per femije (50 ml /1mg)

1,200.00 L
Next Product Image

Collmar Magnez me shije vanilje (300g)

3,900.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Collmar, për shkak të përmbajtjes së vitaminës C, 
kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të kërcit, kockave dhe lëkurës.
suplement dietik i bazuar në kolagjen, bimë dhe minerale

Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar. 
Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomanduar . 
Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.
Perdorimi: Merrni 11 g (dy lugë matëse) në ditë të përziera në një gotë me ujë, ose lëng.
Rekomandojmë t'i ndani në dy doza dhe ta konsumoni produktin për të paktën 3 muaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collmar Magnez me shije vanilje (300g)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!