Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Tableta Collmar Magnesium Drasanvi [180 Tableta]

2,700.00 L
Next

Flavogen Biphase 60 kapsula Drasanvi

3,800.00 L
Next Product Image

Cronoslim Turbo

3,100.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Cronoslim Turbo është një program 7-ditor, i cili përfshin 2 shtesa të ndryshme në një produkt të vetëm.
Shishkat e ditës përmbajnë ekstrakte të thuprës së argjendit, dëllinjës, çajit java, çaj jeshil, magnez dhe
kalium.
Shishkat e natës përmbajnë artichoke, luleradhiqe, boldo, rrepkë të zezë
Përmban kafeinë (7,5 mg në dozë ditore)

Cronoslim ndihmon ne djegien e mases dhjamore

  • Perdorimi : 1 shishke diten & 1 shishke naten
  • Paketimi: 7 shishka dite dhe 7 shishka nate

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cronoslim Turbo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!