Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Mineral Jod 60 tableta

800.00 L
Next

Jodur Kaliumi 10mg/pika 15 Ml

900.00 L
Next Product Image

Difuzor Aromatik me bluetooth

8,000.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Difuzori aromatik që prodhon është i përkryer për të personalizuar perceptimin nuhatës të hapësirave në të cilat ne jetojme ose punojme.

vajrave esencialë, do të krijojnë një atmosferë të pastër, relaksuese ose gjallëruese, në varësi të nevojave tona.

Përfitimet e Difuzorit të Aromaterapisë Vulcano
Difuzor për vajra eterike me anë të jonizimit (të ftohtë, kështu që nuk dëmton vetitë e vajrave esencialë).
Me altoparlant Bluetooth.
Shumëngjyrëshe: ndryshoni deri në 7 ngjyra të ndryshme dhe mund të vendoset në atë që duam.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Difuzor Aromatik me bluetooth”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping