Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Jodur Kaliumi 10mg/pika 15 Ml

900.00 L
Next

Manganeso Labcatal 0.3mg/2ml (28*2ml)

3,400.00 L
Next Product Image

Eco Potito me pule fshati dhe perime 6+ (235 gr )

370.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Eco Potito i përbërë nga pulë, karrota, oriz dhe bizele. 
Burim i Omega 3 për foshnjat nga 6 muajsh. 
I certifikuar nga komuniteti europian dhe komuniteti i Madridit si produkt 100% organik.
 Me ingridiente : pule fshati,karrota,oriz,bizele,vaj ulliri ekstra i virgjer ,leng limoni. 


Pas hapjes te ruhet ne frigorifer per  24 ore.
Mos i shtoni kripe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eco Potito me pule fshati dhe perime 6+ (235 gr )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping