Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shampo me biotine dhe aloe vera per floke me yndyr (1 liter)

1,550.00 L
Next

Keto Pack (elektrolite-magnez-omega3)

5,000.00 L
Next Product Image

Erythritol 500 g Keto Drasanvi

1,600.00 L

Description

Erythritol është një ëmbëlsues natyral, domethënë nxirret nga një burim natyror.

Eshte një ëmbëlsues me kalori të ulët dhe rekomandohet për diabetikët. Ai gjithashtu ka një çertifikatë ekologjike, që plotëson karakteristikat e konsumatorëve më të kërkuar.  Me një aromë të freskët dhe me një fuqi pak më të ulët ëmbëlsuese se sheqeri i bardhë, është bërë një nga alternativat e shëndetshme për pjatat dhe recetat tona të ëmbla.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Erythritol 500 g Keto Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.