Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

VITALPUR KLASIK 20 FLAKONE X 15 ML – QUMESHT BLETE

3,600.00 L
Next

Acid Folik 400 ɥcg x 30 kapsula

1,100.00 L
Next Product Image

Fibramax 400 gr

2,200.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Fibra është një komponent bimor që trupi nuk mund ta tretë dhe kalon direkt në zorrë. Prandaj, fibra luan një rol themelor në tranzitin e zorrëve, ndihmon në zbrazjen e stomakut dhe përmirëson tranzitin e zorrëve. Fibramax permban 70g fibra, 1.6g protein,hidratos de carbon 21g

PERDORIMI

Shtoni një lugë gjelle FIBRAMAX në 250 ml ujë ose lëng dhe përzieni fuqishëm për të arritur tretjen e plotë të produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fibramax 400 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping