Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutriben 8 Cereale me mjalte dhe fruta (+6muaj)

580.00 L
Next

8 cereale me fruta dhe qumesht te adaptuar 300 gr(+6muaj)

750.00 L
Next Product Image

Flashkeza gruri Nutriben – 750 gr (+12 Muaj)

1,100.00 L

Description

Flashkeza gruri per moshen +12 muaj

Miell gruri pjeserisht i hidrolizuar,me shume vitamina dhe minerale

ka permbajtje gluteni

Paketimi: 750 gr

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flashkeza gruri Nutriben – 750 gr (+12 Muaj)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.