Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sananitos Regutrans Shurup 150 ml Drasanvi

1,500.00 L
Next

Shampo Canamo me permbajtje kërpi 250ml

1,200.00 L
Next Product Image

Flavogen Silueta 500 ml Drasanvi

3,800.00 L

Description

 

Flavogen® silueta ndihmon në rregullimin e aktivitetit hormonal dhe është një shtesë ushqimore inovative.

 

Ai përmban fitoestrogjene (nga 8-prenylnaringenin), si dhe përbërës të tjerë si maca, murriz të bardhë, lule pasioni dhe Vitamina B6, A dhe D.

*Pa sheqerna, ëmbëlsues dhe ngjyroses të shtuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flavogen Silueta 500 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.