Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Fruta & Go Dardhë, banane, portokall dhe biskotë +6 muaj

270.00 L
Next

Fruta & go! Banane, luleshtrydhe dhe kos natyral. Nutriben

270.00 L
Next Product Image

Fruta & go! Mollë dhe banane +6muaj Nutriben

270.00 L

Description

Smothies me fruta natyrale : Molle dhe banane

100% frutanatyrale.
Pa Gluten, & pa qumësht
Nuk përmban konservues ose ngjyrues.
Nuk ka sheqerna të shtuar. *
Pa vaj palme.

sasia : 90gr

Mosha: +6 muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fruta & go! Mollë dhe banane +6muaj Nutriben”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.