Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Maja e Orizit te kuq 30 kapsula

2,300.00 L
Next

Vitamina E 30 perla

1,750.00 L
Next Product Image

Ginseng Korean 60 kapsula

2,200.00 L

Description

Xhinsengu Koreane është një bimë nga e cila është korrur rrënja. Rrënjëve u duhen më shumë vite të rritjes për të përqendruar një sasi më të madhe të principit aktiv.

Xhenseni Koreane ndihmon në ruajtjen e energjisë, gjallërinë dhe ndihmon ne rritjen e aktivitetit te qelizave te trurit

 

 PERDORIMI:

Merrni dy kapsula në ditë, kryesisht ne vakteve kryesore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ginseng Korean 60 kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.