Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Gote me dy doreza +6 muaj (200 ml)

1,290.00 L
Next

Qeset e ruajtjes se qumeshtit (25 copë)

2,500.00 L
Next Product Image

Gotat e ruajtjes se qumeshtit (10 cope)

2,400.00 L

Description

Gotat e ruajtjes se qumeshtit perfektë per ruajtjen e ushqimit ose të lëngjeve (qumësht gjiri i shprehur fllad, ushqim për fëmijë, etj.) Në frigorifer / frigorifer.

Përfshinë kapakun per mbyllje  hermetike kundër rrjedhjes.

Kapaciteti përafërsisht 200 ml.

Format stackable për të kursyer hapësirë duke i vendosur ato mbi njëra-tjetrën.

Hapësirë për të regjistruar datën dhe sasinë e hedhur ne gote

Sasia : 10 cope

Materjali : polipropilen.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gotat e ruajtjes se qumeshtit (10 cope)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.