Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Guackat e gjirit Suavinex

1,550.00 L
Next

Kontenitor I qumeshtit pluhur ose mualebise se femijes

1,300.00 L
Next Product Image

Hinke per pompen e gjirit

1,620.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

 

Praktike dhe e lehtë për t’u përdorur.

E përputhshme me pompen  elektrike dhe manual të Suavinex.

*Gjatë muajve të nxjerrjes së qumështit, nevoja për të përdorur një madhësi ose një tjetër mund të ndryshojë.

Ndaj suavinex ju jep mundesine te blini hinken e pershtateshme per gjirin tuaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hinke per pompen e gjirit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!