Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Alkaline Life (500 ml)

3,200.00 L
Next

PSYLLIUM- KETO (200G)

1,700.00 L
Next Product Image

INMUNOL( 20 FLAKONE x 10 ml)

3,300.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Fale permbajtjes ne Vitamine C kontribuon ne funksionimin normal te sistemit imunitar.

Ingredientet (mg/flakon): Uje, Ekstrakt i thate Propolis (galangina 50%) 400 mg, Ekstrakt i thate Echinacea purpúrea (Echinanea purpurea (L) Moench, Echinakoside 0.6%) 300 mg, Ektrakt i thate Reishi (Kerpudhe) (Ganoderma lucidum (Leyss.ex.Fr.) Karst, Polisakaride 20%) 100 mg, Ekstrakt lengu trumze (Thymus vulgaris L.) 100 ml, Vitamine C (Acid Askorbik) 60 mg, Ekstrakt i thate Shitake (Lentinula edodes (Berk.) Pegler, Polifenole 15%) 40 mg Acid ciktrik (Acidifikues), Sorbat Kaliumi (Konservues), Arome limoni (Arome), Maja seleni (Selen 0,21%) 13 mg, Glukonat bakri (Baker 14,28%) 3,5 mg, Sukraloze (embelsues pa kalori).

Perdorimi: Te meren 1-2 flakone ne dite te perziera me uje ose leng.

Doze Ditore: 1-2 flakone ne dite.

Paraljamerim Sigurie: Permban embelsues pa kalori. Suplementet ushqimore nuk duhet te perdoren si zevendesues te nje diete te ekuilibruar dhe nje stili jetese te shendetshme. Mos tejkaloni dozen ditore te rekomanduar. Mbajeni larg femijeve. Ruajeni ne vend te fresket dhe te thate.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “INMUNOL( 20 FLAKONE x 10 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping