Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Karroca TRIO Pack prow

135,000.00 L
Next

Cante shpine -bebecar

16,500.00 L
Next Product Image

Karroce TEKE- spot compact

67,500.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Spot Compact është një karroce luksoze e palosshme me strehe, e krijuar për të ofruar palosje të shpejtë, kompakte, pa kompromentuar ndjesinë ose qëndrueshmërinë.

Ai përmban një dorezë të mbyllur , duke e bërë më të lehtë drejtimin me një dorë.

Përfshin karrige + kapuç (me xhep të madh ruajtjeje) + mbulesë shiu.

Shasia është e lehtë dhe e shpejtë për t’u palosur,

Sedilja e sheshtë Spot Compact e bën atë të përshtatshme që nga lindja dhe sedilja me mbushje shtesë dhe kapuçi i madh do ta mbajnë fëmijën tuaj komod.

Spot Compact përmban një mbështetëse të re për këmbë që ofron rehati më të madhe për fëmijën kur të rritet.

Aksesorët që përputhen janë gjithashtu në dispozicion.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karroce TEKE- spot compact”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping