Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Dekontratant muskular (30 ampula)

1,600.00 L
Next

Probiotik granions -Probiovit flore (10 kapsula)

1,200.00 L
Next Product Image

Korse shtatzanie Primspine Mammy

4,800.00 L

Description

Korse per grate shtatezena , e cila eviton dhibjet e mesit .
• Kjo korse perfshin nje shirit anatomik te  përparmë i bërë nga velour me frymëmarrje, i butë dhe i lehtë, i cili ngre barkun, 
duke lehtësuar ndjenjën e rëndimit në zonën e legenit.
• Ai përfshin pëlhurë tërheqëse "boostFit", me një strukturë të dyfishtë kanalesh që përmirëson përshtatjen me trupin, 
duke siguruar kompresim dhe rehati më të mirë.
• 2 mbajtëse lumbare që mbështesin shtyllën kurrizore dhe përmirësojnë qëndrimin, duke lehtësuar dhimbjen e shpinës.
• 2 tendosje anësore që mund të rregullohen për të shkarkuar presionin në varësi të nevojave të nënës së ardhshme.
• Përdor "teknologji me frekuencë të lartë", e cila promovon diskrecion dhe rehati.
• Me udhëzues ndihmës për vendosjen e saktë të rripit në çdo fazë shtatzënie.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korse shtatzanie Primspine Mammy”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.