Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

TERMOGEN X 90 CAPSULA

2,400.00 L
Next

Sheqeri i Kokosit Bio (300 g )

970.00 L
Next Product Image

L – CARNITINE 30000 X 24 AMPULA

6,960.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

SUPLEMENT DIETIK PER SPORTISTET

L-Carnitina eshte nje molekule e sintetizuar ne trupin tone nga Lizina dhe Metionina. Funksioni i saj eshte transporti i acideve yndyrore drejt mitokondrise, aty ku ato digjen per te formuar energji. Prandaj eshte nje component vital per atletet dhe personat qe sterviten.  Koenzima Q10 zvogelon plakjen qelizore, rrit prodhimin e energjise dhe rrit oksigjenimin e organeve.

INGREDIENTET (ne mg/doze ditore te rekomanduar): L-Carnitine 150 mg, Acetyl L-Carnitine 1500 mg, Conenzime Q10 30 mg.

MENYRA E PERDORIMIT: Merrni 1 shot direkt para stervitjes.

AVANTAZHE: Rrit performancen gjate stervitjes. Permireon funksionimin e trurit, Rrit kapacitetin per te performuar stervitje me intensitet te larte. Pershpejton rikuperimin pas stervitjes. Eviton stresin oksidues qe ndikon ne procest e plakjes dhe krijon probleme shendetsore ne afat te gjate per shkak te inflamacionit kronik te organizmit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “L – CARNITINE 30000 X 24 AMPULA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!