Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vaj Onagre 500mg (110 perla)

1,500.00 L
Next

Aloe Vera Plus (30 tab )

1,950.00 L
Next Product Image

Laxia 45caps

1,100.00 L

Description

Laxia është një shtesë ushqimore që përfshin një larmi të shkëlqyeshme të ekstrakteve të perimeve si Aloe Vera, Rubarb, Gentian, Senna, Cascara Sagrada dhe kopër dhe ekstrakt fruti  që vjen nga Kumbulla, një burim shumë i pasur me fibra.  Gjithashtu permban edhe Fermente Laktike te cilat i jepin produktit efektshmeri me te larte.

 

PERDORIMI

Merrni 1-2 tableta pas darkës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Laxia 45caps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.