Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shkume demakijuese me vaj ulliri Bio -drasanvi (150ml)

1,450.00 L
Next

Shampo Biotin dhe Aloe vera – Flokë të thatë dhe pa jete1000 ml

1,550.00 L
Next Product Image

Lëng Aloe Vera Bio 1000 ml Drasanvi

2,900.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

 

Aloe Vera është një bimë antike, e përdorur gjerësisht për shumë qëllime.

Aktualisht, përdorimi i Aloe Vera është bërë më i zakontë, duke u shfaqur në studime të shumta që kanë gjetur përdorime dhe aplikime të reja për këtë bimë.

 

Konsumi i Aloe Vera-s në formën e lëngut është më i përhapuri.

Lëngu ynë, i çertifikuar organik, nxirret nga xheli , që do të thotë nga brenda fletës, lëkura dhe pjesët ngjitëse të së cilës janë hequr më parë. Lëngu ynë Aloe Vera është marrë natyrshëm prandaj të gjitha vetite jane: të pasura me polisakaride specifike (Acemananos y Aloeverosa), vitamina dhe minerale të tilla si magnez dhe hekur.

 

 

 

 

Perdorimi:

Pasi të hapet, ruajeni në frigorifer.

Kjo  është një shtesë ushqimore: shtesat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues për një dietë ekuilibri dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg  fëmijëve. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.

Tundeni mirë përpara përdorimit. Merrni 50 ml në ditë ne mengjes .

Mund të merret direkt ose të hollohet në ujë ose lëngje.

 

Sasia: 1000 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lëng Aloe Vera Bio 1000 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!