Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Kopeta silikoni Suavinex (standarte)

1,150.00 L
Next

Ngrohesi I biberonit nga Suavinex

10,800.00 L
Next Product Image

Letrat e lagura Suavinex (72 cope)

530.00 L

Description

 

Letrat e lagura te suavinex jane  hidratuese dhe shume te buta, duke lejuar pastrimin e lehtë të lëkurës delikate të foshnjës.

 

Gjithashtu të përshtatshme për pastrimin e duarve dhe fytyrës së foshnjës.

 

Ato përmbajnë 96% përbërës me origjinë natyrore.

 

Përbërësit

 

Aloe vera: efekt hidratues dhe zbutes

Kamomili: siguron një efekt qetësues.

Vajrat vegjetale me origjinë natyrore: ushqehen dhe qetësojnë lëkurën e foshnjës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Letrat e lagura Suavinex (72 cope)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.