Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Letrat e lagura Suavinex (72 cope)

530.00 L
Next

Ngrohesi I biberonit nga Suavinex

12,000.00 L
Next Product Image

Lip Balm me ingredient natyral

750.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Balsami pediatrik ideal për mbrojtjen e zonës së buzëve dhe hundës.

 

E krijuar me 89% përbërës natyralë, ajo hidraton, mbron dhe ndihmon në riparimin e acarimeve të shkaktuara nga fërkimi ose efektet e ftohjes, erës ose thatësisë së mjedisit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lip Balm me ingredient natyral”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping