Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sheqeri i Kokosit Bio (300 g )

970.00 L
Next

Farërat e Kërpit Bio (225 g)

1,650.00 L
Next Product Image

Maca Bio (225 g )

1,200.00 L

Description

 

Maca është një rrënjë që rritet vetëm në Andet e Perusë në një lartësi prej 4000 metrash mbi nivelin e detit. Duke qenë e pasur me karbohidrate dhe me vitaminë B3 (Niacin), ndihmon në uljen e lodhjes dhe stresit .Ajo është përdorur nga kultura Inca me shekuj dhe etimologjia e fjalës na tregon shumë për vetë bimën: “ma” do të thotë “me burim në lartësi të mëdha” dhe “ca” do të thotë “ushqim i mirë që forcon trupin”.

Maca nxit nivelin e energise

Mbeshtet performancen fizike dhe mendore

Rrit epshin

 

Doza ditore: 10 gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maca Bio (225 g )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.