Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vaj esencial Roll On me TeaTree oil 10 ml Drasanvi

1,450.00 L
Next

BISGLICINAT HEKURI-

1,700.00 L
Next Product Image

MAGNESIUM CITRAT-

1,700.00 L

Description

Magnezi është një mineral thelbësor për trupin, megjithatë, dhe për shkak të llojit të dietës, mund të ketë një deficit, veçanërisht tek atletët. Magnezi, ndër të tjera, ka të bëjë me lodhjen, mirëmbajtjen e kockave, sintezën normale të proteinave dhe shumë të rëndësishme në kontraktimin e muskujve. Ne kemi zgjedhur burimin më të mirë të Magnezit – citrati i magnezit – që përmirëson biodisponibilitetin.

 

PERDORIMI-

1-5 tableta ne varesi te tolerances se pacientit ( ne pacient qe shkakton efekt laksativ ulet sasia e dozes).

Paketimi : 90 tableta

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MAGNESIUM CITRAT-”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.