Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Manganeso Labcatal 0.3mg/2ml (28*2ml)

3,400.00 L
Next

8 Cereale Nutriben 300gr

580.00 L
Next Product Image

Magnez Labcatal 28.12mg/2ml (28*2ml)

3,400.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Magnezi ndihmon në uljen e lodhjes .

Magnezi kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor dhe muskujve,ne rregullimin e temperatures se trupit,

ne rregullimin e tensionit te gjakut, dhe shume i domosdodhem per shendetin e kockave dhe thonjve.

Magnezi gjithashtu ndihmon ne  parandalimin e osteoporoses,pagjumesise ,hipertensionit,lehteson migrenen,guret ne veshka.

 

Përbërësit
Ujë i pastruar, glukozë dhe acetat magnezi.

Perdorimi :
Merrni 2 shishka në ditë ( mundësisht jashtë vakteve ). 
Për të hapur ampulën, thyeni 2 pikat në nivelin e unazës me ngjyrë.

Prezantimi
Tretësirë ​​e pijshme në shishe 2 ml (kuti me 28 shishe).

Keshilla :
Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomanduar. 
Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar.

Mbajeni në një vend të freskët dhe të thatë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magnez Labcatal 28.12mg/2ml (28*2ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping