Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sedilje makine Multibobfix

25,500.00 L
Next

Zink 18 Ampula 28×2 ml

3,400.00 L
Next Product Image

Magnez liquid (28 ampula)

3,400.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Magnezi kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor dhe në uljen e tij
lodhje dhe mirefunksionimin e sistemit nervor.
Përshkrim
Merrni 2 ampula në ditë, një në
në mëngjes dhe një në mbrëmje, mundësisht
pas vakteve.
Për të hapur ampulën, thyeni 2 skajet në
niveli i unazës së ngjyrave

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magnez liquid (28 ampula)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!