Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Eco Potito me pule fshati dhe perime 6+ (235 gr )

370.00 L
Next

Magnez Labcatal 28.12mg/2ml (28*2ml)

3,400.00 L
Next Product Image

Manganeso Labcatal 0.3mg/2ml (28*2ml)

3,400.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Mangani kontribuon në ruajtjen e metabolizmit normal të energjise 
dhe ne formimin normal të indit lidhës.
Mangani është thelbësor për funksionimin normal të trurit dhe sistemit nervor. 
Eshtë e nevojshme për punën e pankreasit, prodhimin e energjisë, sintezën e kolesterolit 
dhe nukleotideve (ADN); ndikon në metabolizmin e dhjamit, 
duke parandaluar depozitimin e tepërt të yndyrës në mëlçi;
 normalizon sheqerin në gjak, duke e ulur atë në diabet.

Përbërësit
Ujë i pastruar, glukozë dhe glukonat mangani,minerale.


Keshilla :
Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomanduar.
Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar
Mbajeni në një vend të freskët dhe të thatë.


Perdorimi :
 
Merrni 1 ampulë në ditë ( mundësisht jashtë vakteve). 
Për të hapur ampulën, thyeni 2 pikat në nivelin e unazës me ngjyrë.


 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Manganeso Labcatal 0.3mg/2ml (28*2ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping