Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Curcuma bio (150 g )

1,100.00 L
Next

Moringa Bio (125 g)

1,350.00 L
Next Product Image

Matcha Bio( 70 g )

2,050.00 L

Description

Matcha është përdorur për mijëra vjet në Japoni në ceremonitë popullore të çajit. I  perbërë nga gjethe çaji të rritura në hije, duke shmangur rrezet e diellit direkte dhe stimulojnë rritjen e klorofilit. Vetëm sythat më të mirë të çajit mblidhen dhe thahen për të krijuar pluhurin e gjelbër të shkëlqyeshëm të ndritshëm. Ka një aromë unike dhe të veçantë. Matcha nga drasanvi , gjithashtu përmban nivele të larta të antioksidantëve. Matcha mund të përdoret gjithashtu si përbërës ushqimor në përgatitjen e pjatave të shumta.

 

Doza ditore: 10 gr

* Nga bujqësia organike

Pa ngjyroses, konservues ose sheqerna të shtuar.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Matcha Bio( 70 g )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.