Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén® 10 Drithëra Nga muaji i 6-te (600gr)

1,100.00 L
Next

Set ushqyerje per bebin nga muaji i 4-te (Suavinex)

2,900.00 L
Next Product Image

Melatonina Bicapa Drasanvi (36 tableta)

1,750.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Një gjumë i qetë ndihmon për të përmirësuar vitalitetin dhe cilësinë e jetës sonë.

Melatonina Bicapa është një produkt që ju ndihmone të flini  gjumë dhe të ndiheni te relaksuar  falë efektit të tij të dyfishtë.

Shtresa blu kontribuon për të fjetur më shpejt për shkak të përmbajtjes së saj në melatonia dhe triptofan.

Dhe, nga ana tjetër, shtresa kafe bën që veprimi i valerianës dhe luleshtrydhes të vërehet ngadalë gjatë procesit të pushimit.

 

perdorimi : 1 tablete 30 min perpara gjumit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Melatonina Bicapa Drasanvi (36 tableta)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping