Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Caj Gjumi (alivit suenos ) 150 gr ( 0+)

1,400.00 L
Next

Difuzor Aromatik me bluetooth

8,000.00 L
Next Product Image

Mineral Jod 60 tableta

800.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Jodi kontribuon në funksionin normal kognitiv. Jodi kontribuon në metabolizmin normal të energjisë. Jodi kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor. Jodi kontribuon në ruajtjen e gjendjes normale të lëkurës. Jodi kontribuon në prodhimin normal të hormoneve tiroide dhe funksionin normal të tiroides.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mineral Jod 60 tableta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping