Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén® Crema de arroz (krem orizi) 300 gr

580.00 L
Next

Nutriben Crecimiento (300 gr )

580.00 L
Next Product Image

Mualebi fillimi me fruta (300gr)

580.00 L

Description

Nutribén® mualebi  me fruta  eshte  pjesë e një diete të larmishme për të ushqyer fëmijën tuaj nga 4 muaj.

PA GLUTEN

PA VAJ PALME

PA SHEQER TE SHTUAR

 

E pasur me 11 Vitamina, Kalcium dhe fosfor

Perberesit : 40% drithera (oriz dhe miser), molle, dardhe,banana & leng portokalli.

Minerale: calcium ,fosfor

Vitamina: C,niacin,E,B1,A,Acid folik,K1,Biotine,D3

Arome vanilje

Nutribén® ka realizuar një proces të prodhimit natyror pa procese kimike, gjë që krijon një përparim të rëndësishëm teknologjik, bëhet fjalë për ruajtjen e aromës origjinale të drithërave me anë të hidrolizës termike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mualebi fillimi me fruta (300gr)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.