Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Letrat e lagura Suavinex (72 cope)

530.00 L
Next

Pompa elektrike Suavinex

15,750.00 L
Next Product Image

Ngrohesi I biberonit nga Suavinex

10,800.00 L

Description

Ngrohesi  I biberonit nga  Suavinex është i përsosur si për qumështin e gjirit ashtu edhe për formulën.

I shpejte dhe shume praktik ai do te ngrhe qumeshtin apo cajin e vendosur ne biberon si edhe ushqimet nga kavanozi.

Ai përfshin një funksion të ruajtjes së nxehtësisë për qumështin e gjirit.

Mban qumështin të ngrohtë deri në 20 minuta më vonë.

Kapaciteti për një shishe,qese qumeshti  ose kavanoz (deri në 270 ml).

Mbyllja automatike kur cikli përfundon.

Ai përfshin një dritë e cila tregon në çfarë procesi është cikli I ngrohjes

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ngrohesi I biberonit nga Suavinex”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.